dotacje-ue

Oferty pracy w naszej firmie:

Operator przecinarki gazowo-plazmowej

•    43-190 Mikołów ul. Żwirki i Wigury 56 D
•    umowa o pracę
•    pełny etat
•    pracownik fizyczny
•    praca stacjonarna
•    Tryb wypłaty: miesięczna

Zakres obowiązków
•    obsługa przecinarki plazmowo-gazowej wraz z urządzeniami pomocniczymi,
•    obsługa urządzeń spawalniczych MIG/MAG,

Wymagania
•    wykształcenie zawodowe, techniczne w kierunku CNC,
•    doświadczenie w pracy z przecinarką plazmowo-gazową,
•    umiejętność czytania rysunku technicznego,
•    umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
•    umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
•    umiejętność obsługi urządzeń spawalniczych MIG/MAG,
•    mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice.

Oferujemy
•    stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
•    atrakcyjne warunki finansowe,
•    procentowy udział w zysku (rocznym) przedsiębiorstwa.

Operator gilotyny hydraulicznej

•    obsługa gilotyny hydraulicznej wraz z urządzeniami pomocniczymi,
•    konserwacja gilotyny hydraulicznej,

Wymagania
•    doświadczenie w pracy z przecinarkami,

Oferujemy

Handlowiec

Poszukujemy osoby na stanowisko handlowca w dziale wyrobów hutniczych.

Do podstawowych obowiązków takiej osoby należeć będzie:

  1. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na rynku stali
  2. Organizacja i nadzorowanie dostaw w obrębie prowadzonej grupy klientów i dostawców
  3. Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarowo-usługowym dla swojej grupy klientów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość branży wyrobów hutniczych
  • znajomość materiałów hutniczych
  • znajomość obsługi komputera

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy pracę w zespole kompetentnych ludzi i wynagrodzenie motywacyjne, adekwatne do osobistego zaangażowania i osiąganych wyników. Praca w Mikołowie!

Adres

ul. Żwirki i Wigury 56d
43-190 Mikołów

tel. 32 32 60 050
kom. 603 280 279

Mapa

Mapa

Aplikacja mobilna

Obserwuj nas

Kalkulator wagi materiału