Cięcie prętów i innych materiałów hutniczych

Cięcie prętów i innych materiałów hutniczych

Cięcie prętów i innych materiałów hutniczych

Na życzenie naszych klientów oferujemy usługę cięcia dostarczanych przez nas materiałów hutniczych na żądany wymiar. Specjalizujemy się w cięciu blach wykonanych z różnych gatunków stali, w tym stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykorzystujemy półautomatyczne i automatyczne, sterowane CNC CEB piły taśmowe, takie jak np. Kasto Win 4,6 o dużej wydajności i wysokiej precyzji, co pozwala nam na dokładne cięcie materiałów.

Jakie blachy mogą być przez nas cięte?

Podejmujemy się cięcia blach wykonanych z następujących gatunków stali:

DBN4

Oprócz blach stalowych tniemy również inne wyroby hutnicze, takie jak rury czy pręty. Nasz park maszynowy umożliwia dokładne cięcie materiałów nawet o dużej średnicy. Na zlecenie klientów realizujemy również usługi wycinania metodą gazowego cięcia blach, wycinania plazmowego. Więcej informacji o poszczególnych technologiach znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach na naszej stronie.

Dlaczego warto powierzyć nam cięcie stali?

Powierzając cięcie stali na żądany wymiar naszej firmie, oszczędzą Państwo czas, zasoby techniczne i ludzkie. Wykonane przez nas półprodukty są przygotowane do wykorzystania lub dalszej obróbki. Usługę cięcia blach oraz pozostałych materiałów hutniczych realizujemy z najwyższą starannością, zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Potwierdzeniem jest certyfikat w zakresie usług cięcia materiałów hutniczych oraz handlu wyrobami hutniczymi, wystawiony przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków w Gdańsku.

Skip to content